Сергій Нагорняк: «Черкасиобленерго» має перейти в комунальну власність громади області» (відео)

  • 23.04.2021

23 квітня народний депутат Сергій Нагорняк виступив на сесії Черкаської обласної ради через ситуацію з ПАТ «Черкасиобленерго».

Читайте також: Шістнадцятирічну справу про банкрутство ПАТ «Черкасиобленерго» нарешті закрито

Зокрема, нардеп зазначив, що для відстоювання інтересів підпріємства за час своєї каденції, він подав десятки звернень та запитів до Уряду та Фонду держмайна України, провів низку зустрічей у профільному Міністерстві та правоохоронних органах.

Читайте також: Бажання Фонду держмайна продати акції прибуткового підприємства «Черкасиобленерго» є абсурдним (відео)

Завдяки цьому була припинена 16 річна справа про банкрутство «Черкасиобленерго», а ФДМУ припинив спроби незаконного проведення зборів акціонерів та зміни керівника. Наразі установа потроху виходить із боргової кризи, розпочинається процес модернізації підприємства та погашення заборгованостей по заробітній платі працівникам.

Читайте також: Сергій Нагорняк звернувся з запитами до правоохоронних органів через перешкоджання діяльності «Черкасиобленерго»

Водночас Сергій Нагорняк заявив, що проти приватизації підприємства і висловив сподівання, що акції перейдуть в комунальну власність облради. Повідомив і те, що «Азот», який заборгував за електрику, обіцяє поступово закривати питання по боргах.

Читайте також: На брифінгу у Верховній Раді підняли питання перешкоджання в діяльності «Черкасиобленерго»

 «Прибуток від підприємства мають отримувати всі черкащани, а не один чи декілька бізнесменів. Я пропоную передати контроль над акціями, якими володіють ФДМУ та ПрАТ «Українська енергозберігаюча компанія», а це загалом 75%, у спільну власність громад Черкаської області. Відповідно до чинного законодавства, із подібною ініціативою до Уряду мають звернутися депутати обласної ради. Зі свого боку, я готовий докласти максимум зусиль у межах своїх повноважень, аби Кабмін якомога швидше підтримав народну ініціативу», – наголосив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!