Сергій Нагорняк звернувся з запитами до правоохоронних органів через перешкоджання діяльності «Черкасиобленерго»

  • 18.12.2020

18 грудня з трибуни Верховної Ради були озвучені три запити народного депутата України Сергія Нагорняка до правоохоронних та контролюючих органів. Всі три стосуються багаторічних проблем черкаського енергопостачальника.

Так, у своєму запиті до Генерального прокурора України народний обранець просить встановити причини, через які ось уже 4 роки не розслідується кримінальна справа щодо зміни порядку проведення розрахунків між ПАТ «Азот», ПрАТ «ХК «Енергомережа» та ПАТ «Черкасиобленерго».

 «Внаслідок вчинення цього злочину, підприємство недоотримало понад 315 млн грн. Ці кошти могли б піти на виплату заробітної плати, модернізацію енергомереж, а натомість осіли в кишенях спритних ділків. Впевнений, що відтепер прокуратура активніше розслідуватиме цю справу та доведе її до логічного завершення», – наголосив Сергій Нагорняк.

У запиті до Міністерства енергетики, народний депутат акцентує увагу на тому, що ДП «Енергоринок» ініціював розрив мирової угоди між ПАТ «Азот» та «Черкасиобленерго», котра встановлювала умови розрахунку за поставлену електроенергію на хімічне підприємство.

Також нардеп звернувся до Фонду державного майна України через неналежне управління акціями у статутному фонді ПАТ «Черкасиобленерго». За словами народного обранця, наразі ФДМУ намагається провести загальні збори ПАТ «Черкасиобленерго», де пропонуватиме припинити повноваження нинішнього Голови правління О.Самчука та призначити іншу особу.

«У такий спосіб, створюються передумови для повернення  попереднього керівника виконавчого органу ПАТ «Черкасиобленерго». На моє переконання, Фонд має працювати над покращенням фінансового стану і кадрового потенціалу ПАТ «Черкасиобленерго», захищати державницькі позиції, а не надавати переваги будь-якому приватному інтересу, який діє з точки зору власного зиску», – зазначив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!