Шістнадцятирічну справу про банкрутство ПАТ «Черкасиобленерго» нарешті закрито

  • 31.03.2021

Рішення про припинення процедури банкрутства енергетичного Товариства 30-го березня ухвалив Господарський суд в Черкаській області. 

«Це важливий крок для подальшого ефективного розвитку компанії. Рішення про закриття банкрутства додає трудовому колективу впевненості в успішному майбутньому Товариства та їхній власній стабільності», – розповів на прес-конференції голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

За словами керівництва підприємства, вирішити питання щодо закриття банкрутства також допомогла небайдужість та активна робота в межах своїх повноважень депутата Верховної Ради України, голови підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Сергія Нагорняка.

«Протягом останніх чотирьох місяців, аби привернути увагу до питання закриття банкрутства підприємства, ми з командою організовували наради, брифінги у Верховній Раді України та надіслали понад десяток депутатських запитів  і звернень до чиновників усіх рівнів», – сказав нардеп.

Зрештою, після того, як проблему винесли у публічну площину, банкрутство ПАТ «Черкасиобленерго» вдалося припинити.

«Але на цьому ми не зупиняємося. Тому наступний наш крок – повернення в державу більш ніж півтора мільярда гривень, які заборгувало ПрАТ «Азот».

Найближчим часом я буду ініціювати на базі нашого комітету круглий стіл, куди ми запросимо голову правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, керівників Фонду держмайна, а також ПрАТ «Азот», щоб спільно домовитися про алгоритм погашення боргу», – підсумував Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!