Звенигородська громада отримала нову cнігоприбиральну техніку

20 грудня народний депутат України Сергій Нагорняк взяв участь у відкритті новорічної ялинки у Звенигородці. На свято народний обранець завітав не з пустими руками.

Нардеп розповів, що після його звернення до Уряду, для громади було придбано новий сучасний вакуумно-підмітальний автомобіль. І відсьогодні авто вже починає працювати.

За словами народного обранця, нова техніка значно покращить роботу місцевого комунального підприємства, а людям – полегшить пересування взимку.

«Завдяки цій машині віднині буде значно легше утримувати вулиці громади у чистоті. Залежно від пори року, на автомобільне шасі буде встановлено різне цільове навісне обладнання. Взимку – снігоочисний поворотний відвал та піскосолерозкидач. Влітку – змінне поливомийне обладнання, або дорожній пилотяг. Відтак, зимою спецтехніка прибиратиме снігові замети, а літом – зможе поливати клумби чи дороги для зменшення пилу», – зазначив Сергій Нагорняк.

Вартість авто становить 3,3 млн грн. Три мільйони вдалося спрямувати на придбання спецтехніки з державного бюджету, решту коштів – додала громада.

«За рік мені із командою вдалося реалізувати низку проектів модернізації громади: вдалося закінчити ремонт дороги Н-16 Золотоноша – Умань, у Звенигородській лікарні капітально відремонтували приймальне відділення та придбали нове обладнання на понад 7 мільйонів гривень, медики були повністю захищені від коронавірусу засобами індивідуального захисту тощо. Утім, на 2022-й я маю амбітні плани принаймні подвоїти нинішній результат. Завжди працюватиму для громади!» – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!