Для прибирання Тальнівської громади придбано нову сучасну техніку

Автопарк комунального підприємства «Тальне-Сервіс» поповнився комбінованою дорожньою машиною з піскорозкидувальним обладнанням та поворотним відвалом МАЗ-6501.

Взимку спецтранспорт буде розчищати автошляхи і обробляти їх протиожеледною сумішшю, а влітку функціонуватиме як самоскид.

Вартість придбання склала 2,4 млн гривень, з яких 2 мільйони виділив Уряд за зверненням народного депутата України Сергія Нагорняка. Ще 400 тисяч спрямували із бюджету громади.

За словами народного обранця, нове авто є дуже важливим для організації благоустрою у громаді.

«На Тальнівщині давно гостро стояло питання у такій сучасній техніці для комунальних потреб, тож я радий, що врешті ми спільними зусиллями крок за кроком робимо життя тальнівчан комфортнішим. Працюю для громади!» – зазначив народний обранець.

Ця машина є універсальною і використовуватиметься в будь-яку пору року. За словами міського голови Василя Сідька, до цього часу в громаді техніки такого рівня не було, люди про неї тільки мріяли.

«У нас одна із найбільших громад у області, її площа майже 900 квадратних кілометрів. Треба прибирати всі вулиці та провулки тому цей автомобіль нам дуже стане в нагоді. Дякуємо за обновку, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю із нашим народним депутатом», – резюмував Василь Сідько.

Будьте першим, хто написав коментар!