Напередодні Нового року нардеп зустрівся з АТОвцями

21 грудня у Буцькій ОТГ відбулася зустріч народного депутата України Сергія Нагорняка з АТОвцями.

Багато воїнів із цієї громади стали до захисту Батьківщини ще у 2014 році. Не чекаючи на призов, вони добровольцями відправились на фронт – зупиняти російську агресію.

За словами народного обранця, нині не можна забувати про їхній подвиг і слід зробити все необхідне, аби підтримати наших захисників та їхні сім’ї.

«У ці святкові дні ми маємо не забувати про подвиг наших воїнів. Саме завдяки їм сьогодні ми можемо спокійно запалювати вогні на новорічних ялинках. Сьогодні ворог знову брязкає зброєю біля наших кордонів, проте завдяки Вам наша країна стала сильнішою. Росія добре це розуміє і знає, що з такими воїнами Україну на коліна не поставити», – сказав Сергій Нагорняк.

На жаль, дехто з АТОвців зі Сходу  не повернувся.

Тому на зустрічі були присутні  їхні матері. На зустрічі одна з матерів попросила про допомогу – машину дров. Наступного дня жінці все привезли і допомогли розвантажити.

«Я домагатимуся перегляду пільг та преференцій для учасників АТО/ООС та членів їх сімей. Ви ризикували життям, тому заслуговуєте гідного ставлення до себе з боку держави та органів місцевого самоврядування. Готовий оперативно реагувати на Ваші звернення та допомагати», – підкреслив нардеп. 

Будьте першим, хто написав коментар!