Жашківський зразковий дитячий ансамбль гармоністів відзначив 30-річний ювілей

  • 11.06.2021

Жашківський зразковий дитячий ансамбль гармоністів був заснований ентузіастом своєї справи Іваном Івановичем Сухим  в невеличкому містечку Черкащини у 1991-му році. Сьогодні ж слава колективу гримить на всю Україну, а вихованці своїми виступами зривають оплески у поціновувачів гармоніки Франції, Німеччині, Австрії та інших європейських країн.

До святкування ювілею, відзначення якого відбулося 11 червня, юні вихованці підготували для гостей  нову яскраву програму, яка поєднала класику та сучасні хіти в авторській обробці.

Вітаючи колектив із визначною датою, народний депутат України Сергій Нагорняк зазначив, що цей ансамбль є окрасою Черкащини та найяскравішою візитівкою свого міста.

«Щиро вітаю цей чудовий колектив із ювілеєм та бажаю і надалі популяризувати гармоніку, інструментальне мистецтво та Жашківщину по всій Україні і далеко за її межами!» – сказав нардеп.

Окрім того, Сергій Нагорняк відзначив неоціненний вклад в розвиток культури нашої країни керівника колективу Івана Сухого та передав йому почесну  Верховної Ради України.

За увесь час існування ансамблю тут навчилися грати та, головне, любити музику більше 250-ти учнів. Діти щорічно беруть участь у десятках конкурсів, і мають у своєму доробку перемогу в 270 змаганнях, та 27 завойованих Гран-прі. Жашківським гармоністам підкорювалися фестивальні сцени не тільки в Україні, але і в Іспанії, Італії та Чехії.

 «Цей зразковий колектив може розраховувати на мою підтримку, адже збереження і примноження нашого культурного доробку – це наднеобхідний вклад в майбутнє України. Бажаю всім учасникам колективу пронести любов до музики та свого рідного краю через усе життя», – сказав Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!