ПАТ «Дашуківські бентоніти» отримало ще один дозвіл для повноцінної роботи

  • 16.06.2021

16 червня Державна служба України з питань праці видала товариству акт про надання гірничого відводу.

Цей документ засвідчує право суб’єкта господарювання на використання надр, таким чином усуваючи остаточні перепони на шляху до запуску цього надважливого для Лисянщини підприємства.

За словами народного депутата України Сергія Нагорняка, відновленням діяльності «Дашуківських бентонітів» він займається від початку своєї каденції, проте лише зараз, після низки звернень та особистих зустрічей, розв’язання цього питання перебуває на фінішній прямій.

«Ще один крок зроблено назустріч новим робочим місцям та податковим надходженням до бюджету Лисянської громади. Впевнений,  що незабаром отримаємо перші кубометри породи, добуті трудовим колективом цього славного підприємства», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Також народний обранець зазначив, що готовий підставляти плече і допомагати усім інвесторам на Черкащині, як потенційним, так і чинним.

«Великий, середній та малий бізнес завжди може розраховувати на мою підтримку. Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо подолати кризу в Україні, створити нові робочі місця та збільшити прибутки громад», – сказав нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!