Сергій Нагорняк – відкриття стадіону у місті Жашків Черкаської області

У День фізичної культури і спорту, 11 вересня, у Жашківській громаді відкрили новий сучасний стадіон. На спортивне свято приїхав олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк.

Новий стадіон – перший великий соціальний об’єкт, який з’явився на Жашківщині за останні 10 років. Тут є кілька футбольних полів, тенісний корт, бігові доріжки, вуличні тренажери, баскетбольний майданчик та сектор для стрибків у довжину.

За словами Жана Беленюка, відкриття таких спортивних об’єктів по всій Україні – вже стало хорошою традицією. Окремо чемпіон відзначив якість покриття на Жашківському стадіоні.

«Тренуватися на стадіоні з таким покриттям, яке є навіть не на кожному майданчику у столиці, – велике задоволення», – сказав під час виступу Жан Беленюк.

Прикметно, що займатися спортом тут зможуть всі охочі: стадіон працюватиме із 7:00 до 22:00.

«Зараз вже скаржитися на те, що немає де тренуватися у жашківчан варіанту не буде. Прекрасні умови вже є! Впевнений, що новий стадіон стане міцним фундаментом для розвитку спорту у громаді», – підкреслив олімпійський чемпіон.

Будівництво стадіону тривало рік і стало можливим завдяки активній позиції народного депутата по 199-му округу Сергія Нагорняка. Саме після його звернення до Уряду, вдалося спрямувати на будівництво 5 млн 598 тис. грн. Ще 2 мільйони було профінансовано з місцевого бюджету.

За словами ж самого нардепа, у маленькому місті на Черкащині жити має бути не гірше, аніж у Європі, тож відновлення інфраструктури є першим кроком до цього.

«Ми почали втілювати наші мрії у життя і однією із них є новий, великий та сучасний стадіон у громаді. Тренуватися тут зможуть всі жителі міста. Це була моя принципова позиція. Впевнений, що незабаром ми почуємо про нового олімпійського чемпіона родом із Жашкова!» – сказав Сергій Нагорняк.

Завершилося спортивне свято виступами хореографічних та вокальних колективів КЗ «Мистецька школа», КЗ «Жашківський МБК», вихованців СК «Жашків», спортивних гуртків ДЮКФП, учнів та працівників міської школи № 1.

Окрім того, позмагатися в улюблених видах спорту того дня мали можливість шанувальники футболу, волейболу, баскетболу, спортивного туризму, перетягування канату, шахів, дартсу та загалом любителі активного відпочинку.

Відео з відкриття стадіону у Жашкові

Будьте першим, хто написав коментар!