Сергій Нагорняк проінспектував хід реконструкції стадіону у Ватутіному

У день громади, 28 серпня, народний обранець перевірив хід реконструкції міського стадіону «Шахтар».

Загальна вартість робіт становить близько 9 мільйонів гривень, левову частину суми на облаштування об’єкту вдалося спрямувати після звернення нардепа до  Уряду.  Решту суми дофінансовують коштом ДФРР і місцевого бюджету.

За словами Сергія Володимировича, на реалізацію цього проекту місто чекало десятиріччями.

«Кожному об‘єкту, який ми будуємо, я приділяю максимум уваги. Після закінчення реконструкції на стадіоні буде тенісний корт, відновлене велике поле для гри у футбол, міні футбольне поле зі штучним покриттям, майданчик для гри у баскетбол та волейбол, бігові доріжки та місце для занять легкою атлетикою тощо. Триматиму і надалі будівництво стадіону на особистому контролі. Кращому Ватутіному бути!» –  сказав Сергій Нагорняк.

Утім, це не єдине оновлення, яке отримає громада. Паралельно тривають ремонтні роботи із реконструкції палацу культури. На це, завдяки роботі нардепа, вдалося спрямувати понад 800 тисяч гривень.

«Ми комплексно підійшли до відновлення соціальної сфери у Ватутіному. По завершенню усіх робіт громада отримає сучасну інфраструктуру, де кожен зможе займатися своїм улюбленим видом дозвілля у комфортних умовах», – підсумував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!