У Лисянській лікарні оновився автопарк

  • 29.09.2021

29 вересня медикам урочисто вручили ключі від новенького Fiat Doblo, який відповідає всім стандартам, а також є сучасним і комфортним для пацієнтів.

Вартість придбання складає 850 тисяч гривень. Гроші вдалося отримати після звернення до Уряду народного депутата України Сергія Нагорняка.

За словами нардепа, до цього на балансі медзакладу перебували старенька іржава Газель і автівка, придбана ще 20 років тому та яка має пробіг вже понад мільйон кілометрів. Відтак нове авто – гостра необхідність, адже дозволить покращити якість транспортування пацієнтів.

«Цей новенький Fiat віднині рятуватиме життя мешканців трьох громад колишнього Лисянського району. І це означає, що десятки людей таки зможуть отримати вчасно висококваліфіковану медичну допомогу, наприклад, в обласному центрі, яка їм часто так необхідна», – сказав нардеп.

Не без жаху пригадує процес транспортування пацієнтів головний лікар Олександр Ніколюк. За словами Олександра Васильовича, поїздки на старих авто часто нагадували американські гірки, адже і медперсонал, і хворих кидало в кабіні у різні боки.

 «Страшно було везти пацієнтів. Якось одна з автівок просто на дорозі розпалася навпіл. Тому нова швидка була вкрай необхідна для нас, адже окрім виїздів на виклики, у закладі також є пацієнти, які перебувають на лікуванні й потребують госпіталізації у заклад третинного рівня. Утім, їхня логістика вже буде у значно комфортніших умовах», – сказав Олександр Ніколюк.

Будьте першим, хто написав коментар!