У Тальному планують облаштувати переїзд в районі залізничного вокзалу

  • 21.11.2020

Це питання є соціально важливим для тальнівчан, адже десятки людей щоденно дістаються до залізничного вокзалу не облаштованим шляхом чи в об’їзд.

«Цю проблему, котра існує десятиліттями, мені озвучили виборці під час зустрічі. Переконаний, що для міста з таким населенням та пасажиропотоком, розв’язання цієї проблеми є вкрай необхідним. Саме тому кілька днів тому я зустрівся з головою правління АТ «Укрзалізниця» Володимиром Жмаком з проханням посприяти у будівництві переїзду», – зазначив народний депутат України Сергій Нагорняк.

За словами керманича «Укрзалізниці», реалізація цього проекту неможлива без співучасті місцевої влади, яка своєю чергою має розробити відповідну документацію. Тому народний обранець планує звернутись і до Тальнівської міської ради, задля якнайшвидшого розв’язання цієї проблеми.

«Тільки об’єднавши зусилля ми зможемо зрушити з місця це багаторічне питання, яке додає незручностей в життя містян. Я бачу зацікавленість з боку керівництва «Укрзалізниці», впевнений що і новообрана міська влада теж не залишиться байдужою. Триматиму це питання на особистому контролі», – наголосив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!