На трасі Київ-Одеса біля Подібної може з’явитися надземний перехід

  • 20.11.2020

Однією з проблем, яку озвучили представники місцевого самоврядування на зустрічі з народним депутатом України Сергієм Нагорняком 10 листопада, було небезпечне необлаштовано перехрестя автодороги М-05 з автодорогою Т-24-06 зі сходу та вул. Черняхівського села Подібна з заходу. 

Проблема полягає в тому, що під час попередньої розробки проектної та тендерної документації на ремонт траси Київ-Одеса, в межах Жашківського та Маньківського районів, не було враховано вимоги детального плану території села Подібна. Відтак не було  облаштувано смугу гальмування при заїзді в цей населений пункт. Це упущення призводить до чисельних аварій на цьому відрізку автошляху. 

«Після зустрічі з керівниками районів і ОТГ свого округу, я одразу підготував звернення до голови Укравтодору Олександра Кубракова з пропозиціями, які можуть розв’язати цю проблему. Сьогодні недоліки облаштування цієї розв’язки призводять до реальної небезпеки для автомобілістів, які перетинають трасу Київ-Одеса або виконують заїзд чи з’їзд із цієї автодороги», – зазначив Сергій Нагорняк. 

Окрім інтенсивного руху автотранспорту, на перехресті здійснюється посадка і висадка пасажирів, що прямують до Києва або Умані. Пішоходи регулярно перетинають дорогу в невстановленому місці, чим наражають себе і водіїв на небезпеку.

«У своєму зверненні я також запропонував облаштувати надземний пішохідний перехід через трасу. На мою думку, це найоптимальніший варіант убезпечити як пішоходів, так і водіїв», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!