У Звенигородській лікарні може з’явитися нове обладнання

  • 04.08.2021

Народний депутат України Сергій Нагорняк звернувся до Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка з проханням придбати ангіограф для Звенигородської лікарні.

Цей апарат дозволить проводити сучасне діагностування та лікування патології судин і супутніх захворювань, зокрема, атеросклерозу нижніх кінцівок, ішемічного інсульту, інфаркту міокарда, тромбозу тощо.

За словами народного обранця, цей медичний заклад обслуговує понад 37 тисяч громадян, а тому встановлення нового обладнання тут є вкрай актуальним, адже воно дозволить врятувати не одне життя.

«Лікарні округу мають бути забезпечені найсучаснішим устаткуванням, аби люди мали змогу отримувати передову медичну допомогу. Серцево-судинні захворювання є лідером серед причин смертності, тому вчасна діагностика та правильний підхід до лікування сприятимуть збільшенню тривалості життя населення. Саме тому я звернувся до Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка з клопотанням, аби сучасний ангіограф отримала Звенигородська ЦРЛ. Триматиму це питання на особистому контролі та інформуватиму громаду про хід його розв’язання», – сказав Сергій Нагорняк.

За два роки своєї каденції народний обранець залучив для лікарень 199-го виборчого округу обладнання і засобів захисту для лікарів на 31 мільйон гривень. Зокрема, Звенигородська лікарня вже отримала сучасний відеолярингоскоп, апарат ШВЛ, КТ, монітори пацієнта для діагностики хворих, а також рукавички, маски, захисні костюми для безпеки медиків.

«Розвиток медицини є одним із моїх пріоритетів, тому я й надалі, допомагатиму лікарням Черкащини. Здоров’я людей для мене є найвищою цінністю», –  резюмував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!