Сергій Нагорняк привітав Стецівку з Днем села

  • 07.08.2021

7 серпня у селі Стецівка, яке входить до складу Ватутінської громади, відсвяткували День села.

На урочисті завітав народний депутат України Сергій Нагорняк, який у своєму привітанні відзначив здобутки жителів села, а також побажав усім присутнім зберігати славні традиції, що тут існують.

«Стецівка – без перебільшення одне з наймальовничіших сіл Ватутінської ОТГ! Але не тільки це її чеснота. Головне, що Стецівка – велике, дуже потужне та згуртоване село. Радий був з вами познайомитися ближче та разом відсвяткувати День села! Бажаю і надалі бути такими ж об’єднаними ідеєю розвитку своєї спільної домівки! Зі свого боку, як і домовлялися, буду максимально цьому сприяти», – сказав нардеп.

Сергій Нагорняк завітав на урочистості не з пустими руками. У межах проекту благодійного фонду народного обранця, Стецівська сільська бібліотека отримала комплект сучасних книжок українською мовою для дітей та дорослих.

«Ця ініціатива вже стає доброю традицією. Стецівська бібліотека є вже четвертою на окрузі, в якій ми оновивили книжковий фонд. Загалом, я планую долучити до цього проекту більшість сільських бібліотек округу. Впевнений, що таким чином вдасться повернути інтерес читачів усіх вікових категорій до книги», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!