Лисянка долучилася до акції «Ми любимо читати»

  • 01.08.2021

Народний депутат України Сергій Нагорняк передав збірку сучасних українських видань місцевій бібліотеці. Це вже четверта книгозбірня 199-го виборчого округу, в якій, у межах ініціативи народного обранця,  поповнився книжковий фонд.

«На щастя, досі багато читачів віддають перевагу саме друкованому слову, а не гаджетам. Проте, оскільки сучасний світ таки вимагає від нас йти в ногу з часом, бібліотека також має стати повноцінним інформаційним хабом, оснащеним відповідним технічним устаткуванням. Відтак, як народний депутат буду вносити пропозиції до Уряду щодо диджиталізації сільських і міських книгозбірень на окрузі», – сказав Сергій Нагорняк.

За словами директорки закладу Марії Митяй, цей подарунок від нардепа був дуже вчасний, адже аби зацікавити людей процесом читання, необхідно постійно оновлювати фонди та пропонувати сучасні цікаві твори.

«Книги для нас є найкращим подарунком. І хоч молодь сьогодні дедалі  більше інформації отримує із електронних джерел, втім, я переконана, що нові видання дозволять збільшити кількість читачів нашої бібліотеки», – зазначила Марія Іванівна.

Будьте першим, хто написав коментар!