У Яблунівці зробили централізоване водопостачання

Десятиліттями у cелі Яблунівка, нині Бужанської ОТГ були проблеми із водою.

У багатьох людей сухими були навіть криниці, тому 500-метрова прогулянка із відрами на плечах була для місцевих щоденною справою. Розв’язати багаторічну проблему міг новий водогін, утім, громада через високу вартість такого проекту, не в змозі була реалізувати ініціативу  власними коштами.

Відтак ще навесні народний депутат України Сергій Нагорняк звернувся до Уряду із клопотанням виділити мільйон гривень для проведення централізованого водопостачання у селі. А вже нині – адміністративне приміщення, в якому розташована школа з садочком, бібліотека і ще три вулиці села під’єднані до нового водогону. Загалом – це 4 кілометри нових труб.

«Це ще один з наших великих проектів – будівництво водогону у селі Яблунівка, Бужанської ОТГ. Цього року тут проклали 4 км труб, а сьогодні я перевірив особисто чи є вода в кранах у жителів Яблунівки. Дякую подружжю Борових за гостинність!» – сказав Сергій Нагорняк.

За словами селян, на забезпечення цієї базової потреби, люди чекали ще з часів Радянського Союзу. Проте, лише у 2021 році це питання вдалося позитивно розв’язати.

«Я вважаю неприпустимим подібний стан речей в деяких населених пунктах. За 30 років Незалежності жодна попередня влада не спромоглася почути цих людей. Я задоволений тим, що цього року нам вдалося зреалізувати подібний інфраструктурний проект. Обіцяю в наступному році не тільки  не зменшувати оберти, а й подвоїти зусилля з облаштування інфраструктури округу», – зазначив нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!