Народний депутат зустрівся із родинами загиблих АТОвців зі Звенигородщини

Напередодні Нового року народний депутат України Сергій Нагорняк привітав батьків Героїв із прийдешніми святами. Окрім того, атмосфера неформального спілкування дозволила глибше зрозуміти нинішні проблеми сімей загиблих, які часто пов’язані з численними бюрократичними перепонами та, за можливості, віднайти шляхи їхнього розв’язання.

За словами нардепа, сьогодні неприпустимо забувати полеглих захисників та членів їхніх родин, адже подвиг українських військових – вічний.

«Коли більшість українців готується відзначати новорічні свята варто пам’ятати, що наші воїни віддали свої життя заради мирного неба над головою. Переконаний, що подвиги наших солдатів у 2014 році стали одним із вирішальних факторів, які досі зупиняють Росію від повномасштабної агресії. Загибель кожного нашого воїна – величезна втрата та біль для всієї України. Проте Герої не вмирають, вони вічно живуть у наших серцях», – зазначив нардеп.

Батьки загиблих воїнів отримали від народного обранця квіти, грамоти та подарунки з нагоди новорічних свят.

У планах депутата зробити такі зустрічі регулярними. Також нардеп планує ініціювати зміни до законодавства, аби посилити соціальний захист членів сімей загиблих АТОвців.

«Коло проблем, які ми сьогодні обговорили, було дуже широким. Це й суто людські питання, а також гострі соціальні та бюрократичні перепони, із якими вони стикаються у повсякденному житті. Ця зустріч дозволить напрацювати низку рішень, які вже найближчим часом розширять права та можливості  членів сімей загиблих воїнів. Завжди стоятиму на захисті своїх виборців!» – зазначив народний обранець.

Нагадаємо, раніше народний депутат України Сергій Нагорняк зустрівся з АТОвцями та батьками загиблих воїнів Бужанської ОТГ.

Будьте першим, хто написав коментар!