У Тальному відкрили новий стадіон

У перший день листопада відбулося відкриття сучасного спортивного об’єкта у Тальнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія».

Відтепер заняття з легкої атлетики, футболу та баскетболу відбуватимуться на стадіоні європейського рівня. Тут встановлено місця для глядачів та освітлення, тому займатися спортом можна й у вечірній час.

Загальна вартість робіт склала 8 млн 538 тис. гривень. Левову частину коштів вдалося спрямувати після звернення  Сергія Нагорняка до Уряду.

За словами народного обранця, він планує і надалі докладати всіх зусиль для розбудови соціальної сфери округу.

«Усього за півтора місяця після відкриття стадіону у Жашкові, ми знову відкриваємо новий спортивний об’єкт на 199-му окрузі. На цей раз – у Тальному! Цей стадіон побудували лише за 4 місяці, а вже нині тут можуть у комфортних умовах займатися спортом як школярі, так і всі охочі містяни. Радію за зміни, які відбуваються у наших громадах! Кращому Тальному бути!» – сказав у вітальному слові Сергій Нагорняк.

У день відкриття для всіх присутніх виступили вихованці місцевих гуртків, відбувся загальний пробіг по стадіону та сеанс гри у шахи.

«Я впевнений, що жителі громади будуть активно долучатися до занять на новому стадіоні! Тому чекатимемо на новини про нових тальнівських чемпіонів», – підсумував нардеп.

Відео з відкриття стадіону у місті Тальне

Будьте першим, хто написав коментар!