Нардеп родом із Попільні передав місцевій лікарні допомоги на понад 300 тисяч гривень

  • 10.11.2021

10 листопада народний депутат України Сергій Нагорняк передав засоби індивідуального захисту для медиків Попільнянської лікарні. Загальна сума допомоги склала майже 310 тисяч гривень.

За ці кошти були придбані костюми біозахисту, ізоляційні халати, респіратори, маски, бахіли, шапочки та рукавички.

Ця допомога стала однією із найбільших, які отримувала лікарня протягом останнього часу.

«Перш за все, я хочу подякувати нашим лікарям. Вони сьогодні перебувають на передовій боротьби з коронавірусною інфекцією, а наше завдання якомога краще захистити їх. Разом зі спонсорами (які не хочуть публічності) ми привезли в лікарню моєї рідної Попільні засоби індивідуального захисту для фахівців. Ми знаємо, що наразі це першочергові потреби медичного закладу. Впевнений, що спільними зусиллями нам вдасться вистояти та здолати цю пандемію. Працюю для людей!» – підкреслив народний депутат Сергій Нагорняк.

За словами директорки КНП “Попільнянська лікарня” Лідії Березіної, цих медичних засобів бракує постійно, тим більше в період карантину, тому така підтримка лікарні на сьогодні є вкрай актуальною.

«Від того, наскільки убезпечений персонал лікарні залежить наше з вами здоров’я. Тому від імені усього закладу хочу подякувати народному депутату Сергію Нагорняку за підтримку наших медиків», – сказала Лідія Федорівна.

Будьте першим, хто написав коментар!