У Тальнівську лікарню передали обладнання на понад 250 тисяч гривень

  • 24.08.2021

Подарунок громаді передав народний депутат України Сергій Нагорняк 19 серпня, під час урочистостей, з нагоди відзначення Дня міста.

Відтак, нині у лікарні з’явився новенький автоматичний гематологічний аналізатор MicroCC-20 Plus та реагенти до нього, на загальну суму понад чверть мільйона гривень.

«Цей пристрій має 20 параметрів, робить 60 аналізів на годину, а усі результати досліджень виводяться на вбудований термальний принтер. Відтепер це сучасне обладнання працюватиме для містян, завдяки чому значно пришвидшиться та вдосконалиться процес діагностування хвороб», – сказав Сергій Володимирович.

Окрім того, нардеп у своєму виступі привітав громаду зі святом та прозвітував про свою дворічну діяльність.

Зокрема, за словами Сергій Нагорняка, йому вдалося залучити кошти для проведення капітального ремонту ЗОШ №2 та будівництва сучасного стадіону біля ЗОШ №1. Окрім того, для тальнівської лікарні передали засобів захисту для лікарів і обладнання на кілька мільйонів гривень.

«Тальне – одне з моїх улюблених міст на Черкащині! Тому мені було особливо приємно разом відсвяткувати 871-шу річницю із Дня заснування міста! І зараз, під час свого виступу перед вами, хочу запевнити, що приділятиму ще більше уваги цьому чудовому місту, цій прекрасній громаді. Кращому Тальному бути!» – сказав Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!