У Маньківській ЗОШ №1 триває капітальний ремонт

Цього року у ЗОШ №1 проведуть повну термомодернізацію, утеплять фасад, замінять 108 вікон та дверей.

Частина коштів на ремонт надійшла після звернення народного депутата України Сергія Нагорняка до Уряду. Завдяки цьому було виділено понад мільйон гривень.  

«Сучасна оновлена школа буде справжнім подарунком для педагогічного колективу, учнів та їхніх батьків. Як і обіцяв своїм виборцям, я робитиму все, аби у кожній громаді мого округу був відновлений, відповідно до найвищих стандартів, освітній заклад. Уже вдалося оновити школи у Жашкові, Іваньках, Соколівці, Тальному і ось тепер до цього переліку доєднається Маньківка. Працюємо далі!» – сказав Сергій Нагорняк.

Маньківська ЗОШ №1 – найбільша та одна з найпотужніших шкіл на території усього колишнього району. Нині тут навчається 630 учнів. Утім, капітального ремонту будівля не мала понад 30 років. Власним коштом громаді виконати подібний ремонт було не під силу, тому фінансування відбувається шляхом субвенції за поданням народного депутата, коштом Фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

«Я особисто перевірив хід робіт та закликав підрядників пришвидшити темпи ремонту. Новий навчальний рік учні та вчителі мають зустріти у сучасній школі, тому я триматиму це питання на постійному контролі. Впевнений, що кращій Маньківці бути!», – підсумував Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!