ІТ-фахівці з Казахстану відвідали Ватутіне

  • 17.08.2021

Представники компанії “DAMUMED” ознайомилися із медичною інфраструктурою і презентували керівництву міста свої розробки, що можуть допомогти зменшити кількість паперових носіїв та дозволятимуть краще й оперативніше проводити діагностику пацієнтів за допомогою використання передових технологій обстеження хвороб на ранній стадії.

Зустріч відбулася за ініціативи народного депутата України Сергія Нагорняка у межах налагодження ділових стосунків між Україною та Казахстаном.

За словами міського голови Олександра Заборовця, Ватутіне постійно шукає шляхи для вдосконалення медичної сфери.

«Ми маємо постійно дбати про здоров’я наших громадян, тому особисто я зацікавлений в осучасненні медичного сервісу в громаді. Окрема подяка народному депутату України Сергію Нагорняку, адже завдяки його міжпарламентській активності ми маємо змогу знайомитися з передовим досвідом і використовувати його для блага наших громадян», – сказав Олександр Заборовець.

Програми компанії “DAMUMED”  зарекомендували себе в Казахстані та ще у трьох країнах, а нині йде вивчення можливості їхньої роботи в Україні.

За словами народного депутата України Сергія Нагорняка, сьогодні необхідно використовувати будь-яку можливість для покращення рівня послуг.

«Медицина є одним із пріоритетів у моїй діяльності. Під час пандемії мені вдалося залучити понад 31 мільйон гривень для закупівлі засобів захисту та обладнання для лікарень округу. А конкретно Ватутінська міська лікарня ще й отримала сучасну наркозно-дихальну станцію, яка своєю чергою дозволила медичному закладу пройти сертифікацію та отримувати фінансування із НСЗУ, тобто, простіше кажучи, вона залишилася працювати. Я вважаю, що цей візит дасть змогу лікарям і посадовцям дізнатись про нові можливості, котрі можна використовувати на благо жителів громади», –  зазначив Сергій Володимирович.  

Будьте першим, хто написав коментар!