Сергій Нагорняк привітав учителів Лисянщини з професійним святом

Напередодні Дня вчителя нардеп завітав на урочистості до Лисянки. Під час заходу Сергій Нагорняк привітав освітян та передав їм грамоти та відзнаки.

За словами народного обранця, це свято є одним із його найулюбленіших, адже саме педагоги щодня своєю працею творять майбутнє України.

«Ви робите це професійно, без пафосу та галасу і часто в не найкомфортніших умовах. Я вдячний за вашу щоденну працю і зроблю все можливе для того, щоб соціальний статус педагогічного працівника став саме таким, на який ви заслуговуєте, а робоче місце – затишним та зручним», – сказав у вітальному слові нардеп.

Також народний депутат наголосив на змінах, які вже почали з’являтися у громаді. Так, цього року у Лисянці капітально відремонтували дитячий садочок «Веселка».

Роботи у закладі розпочалися після звернення Сергія Нагорняка до Уряду, а загальна вартість проекту склала понад мільйон гривень. У подальших планах нардепа відновити щонайменше по одному навчальному закладу у кожній громаді свого виборчого округу.

«Ми разом почали втілювати зміни. Вперше за багато десятиріч у дитсадку оновили харчоблок та відремонтували дах, який протікає. І це тільки початок! Кращій Лисянщині бути!» – підсумував Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!