У Лисянці вперше за два роки відбувся турнір з волейболу

  • 25.07.2021

25 липня в Лисянці відбулися змагання серед команд учнів та випускників дитячої спортивної школи «Колос». У турнірі взяли участь чотири команди волейболістів – учнів та випускників дитячої спортивної школи «Колос».

Такі змагання відбулися у Лисянці вперше з початку пандемії COVID-19.

Протягом трьох годин на майданчику точилася запекла та безкомпромісна боротьба, котра завершилася підсумковою перемогою старших спортсменів. Цей старт є своєрідним передвісником нового спортивного та змагального року, котрий розпочнеться за місяць.

За словами організатора турніру, народного депутата України Сергія Нагорняка, подібний вир змагальних пристрастей рідко коли побачиш у дорослому та професійному спорті.

«Я завжди готовий підтримувати позитивні ініціативи молоді. В очах цього покоління дуже багато цілеспрямованості та наполегливості, а саме ці якості є запорукою подальшої успішності. У ці дні відбуваються Олімпійські Ігри у місті Токіо і хоча ці спортсмени ще дуже юні та не потрапили на них, дивлячись на їх завзяття я вірю, що на наступному спортивному форумі у Парижі обов’язково будуть представники Лисянщини», – зазначив нардеп.

Від початку своєї депутатської каденції Сергій Нагорняк регулярно допомагає дитячо-юнацькій школі у Лисянці. Так, минулого року юні спортсмени отримали новенькі комплекти ігрової форми та сучасний інвентар для проведення занять. Цього року «Колосу» знову передали спортивне спорядження.

Нардеп і надалі планує підтримувати спорт на Черкащині.

«Впевнений, що створення належних умов та ось такі веселі й цікаві змагання допоможуть залучити ширше коло дітей до занять спортом», – резюмував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!