Визначено підрядника, який реконструюватиме стадіон у Ватутіному

  • 19.07.2021

28 травня було підписано договір між Департаментом будівництва Черкаської ОДА та переможцем торгів, компанією «Ремтехналадака». Капітальний ремонт стадіону «Шахтар» триватиме до червня 2022 року, вартість робіт складе понад 9 мільйонів гривень.

Нагадаємо, навесні цього року, після звернення народного депутата України Сергія Нагорняка, цей об’єкт було включено до переліку проектів, які реалізовуватимуться за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток та коштом ДФРР.

За словами Сергія Володимировича, нині потрібно докласти всіх зусиль для контролю за якістю виконання робіт та дотримання підрядником термінів і будівельних норм.

«Мені дуже приємно, що нарешті розпочнуться роботи і Ватутіне отримає сучасний багатофункціональний спортивний комплекс, який дозволить залучати дітей до занять спортом,  а також проводити змагання обласного та всеукраїнського рівня. Віднині беру питання дотримання якості та термінів будівництва під особистий контроль. Впевнений, що це тільки перший крок до створення сучасної інфраструктури у Ватутіному», – резюмував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!