У Лисянці відзначили «диво-дітей»

  • 01.06.2021

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Лисянці відбувся конкурс «Диво дитина-2021». Обдаровані дітлахи у конкурсах визначалися хто з них найбільш творчий, спортивний, розумний та дивовижний.

Загалом у цих категоріях позмагалося 45 дітей з Лисянської, Виноградської та Бужанської ТГ. Всі вони вже мають численні спортивні нагороди районних та обласних спортивних змагань, є переможцями фестивалів мистецтв, мають досягнення в навчанні.

Одним із організаторів конкурсу був народний депутат України Сергій Нагорняк. Як член журі, він відзначив високий рівень підготовки дітей та висловив впевненість, що з такими талантами в України однозначно буде тільки світле майбутнє.

«Ми максимально драйвово відсвяткували День захисту дітей: співали, танцювали, запалювали! Мені приємно було стати співорганізатором конкурсу, адже коли дивишся у ці талановиті очі, хочеться робити все можливе, аби у дітей було прекрасне майбутнє. Обіцяю зі свого боку і надалі максимально підтримувати творчих і талановитих дітей», – зазначив нардеп.

Всі переможці у конкурсних категоріях отримали кубки, дипломи та солодощі.

«Наших дітей треба підтримувати постійно, тому я вважаю, що подібні заходи мають стати щорічними і відбуватися не лише на Лисянщині, а й в усіх громадах 199-го виборчого округу. Підтримка дітей – це завжди інвестиція в майбутнє і я готовий стати таким інвестором для своїх виборців», – сказав Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!