Через проблеми Лисянського професійного аграрного ліцею нардеп звертатиметься до МОНу

  • 01.06.2021

1 червня відбулася робоча зустріч народного депутата України Сергія Нагорняка з керівництвом Лисянського професійного аграрного ліцею.

Цей заклад готує фахівців за десятьма спеціальностями, нині тут здобуває освіту 341 студент, яких навчають 44 викладачі. Втім^ нині перед навчальним закладом існує низка викликів: неможливість набору груп за деякими спеціальностями, проблема з нарахуванням «відпускних» педагогічним працівникам та, головне, загроза реорганізації.

За словами народного обранця, він звертатиметься до Міністерства освіти і науки України з проханням зберегти Лисянський ліцей.

 «Сьогодні необхідно зберегти педагогічний колектив та матеріально-технічну базу, яка напрацьовувалася роками. Усі професії, які студенти можуть здобути в цьому закладі, є популярними на ринку праці, тому молодь повинна мати можливість їх опановувати», –  підкреслив Сергій Нагорняк.

Також народний депутат зауважив, що не бачить підстав для невиплати «відпускних» педагогічному колективу.

«У бюджеті, який ухвалили на цей рік, ми затвердили кошти на освіту  в обсязі, запропоновану Міністерством освіти і науки. Тому сьогодні я не бачу жодних передумов, аби люди не отримали зароблені ними гроші. Впевнений, що найближчим часом вдасться відновити справедливість в цьому питанні», – наголосив нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!