У 2020-му році відремонтовано рекордну кількість доріг на Черкащині

  • 14.11.2020

Основні зусилля цього року були спрямовані на магістральні автошляхи. Так, було відремонтовано майже 25 кілометрів траси Золотоноша – Умань в межах Звенигородського району (загальна вартість робіт – близько 400 млн грн) та 10 кілометрів траси Київ-Одеса (загальна вартість робіт – 600 млн грн).

За словами народного депутата Сергія Нагорняка, будівництво доріг у 2020 році було пріоритетним завданням.

«В першу чергу ми маємо зробити проїзними дороги національного значення, ті шляхи, котрі зв’язують райони між собою і з обласним центром. Якщо дорога від Звенигородки до Черкас тривала майже півтори години, то зараз реально доїхати трохи більше ніж за годину. І тут питання не лише у виграші часу, а в тому комфорті, котрий мають відчувати водії та пасажири», – наголосив Сергій Володимирович.

Також вдалося здійснити ремонт і шляхів територіального і місцевого значення. В Маньківському районі були зроблені дороги від с. Іваньки до с. Молодецьке (1,2 км), від с. Чорна Кам’янка до с. Іваньки (5 км), а в Жашківському здійснено середній ремонт між Жашковом і Сорокотягою (окремі ділянки, загальна протяжність 6,8км).

«Наступного року основний акцент робитиметься на дороги територіального і обласного значення. Так, вже проведені тендери на розробку проектно-кошторисної документації на ремонт дороги Жашків-Буки-Озірна. Але я впевнений, що цей перелік розширюватиметься і в кожному районі вдасться зробити дороги», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!