Після звернень народного депутата відновилася робота ПАТ «Дашуківські бентоніти»

  • 19.11.2020

Через постійні рейдерські атаки останні сім років потужне підприємство ПАТ «Дашуківські бентоніти» не працювало. Однак, після прямого звернення народного депутата Сергія Нагорняка до Президента України, роботу заводу вдалося розблокувати.

«Я радий, що основне бюджетоутворювальне підприємство Лисянського району нарешті розпочне свою виробничу діяльність. З 2013 року внаслідок незаконних дій збоку злочинної влади Януковича відбувалось системне перешкоджання роботі заводу: змінювалися власники в реєстрі, знищувались виробничі потужності, безпідставно звільнялись працівники. Але після того, як це питання взяв на особистий контроль Президент України Володимир Зеленський, за короткий час вдалося відновити справедливість і дати можливість людям працювати», – підкреслив Сергій Володимирович. 

Підприємство «Дашуківські бентоніти» було створено в 1980 році та є провідним видобувальником та виробником бентонітової глини в Україні. У 1999 році підприємство було приватизоване трудовим колективом, але основна частка залишилась у власності держави. В цьому ж році основний бенефіціар підприємства викупив на конкурсній основі акції держави, а потім за короткий термін перетворив збиткове підприємство на лідера галузі в Європі та СНД. Наразі, після завершення усіх тяжб, підприємство готується до запуску потужностей, триває набір висококваліфікованих працівників.

«В цей непростий час ми будемо відстоювати кожного роботодавця та кожне робоче місце для черкащан. Я впевнений, що ця ситуація також стане позитивним сигналом для інвесторів, що нинішня влада готова відстоювати їх інтереси», – наголосив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!