Сучасна медицина у сільській громаді можлива. Це доводять у Буцькій ОТГ

У Буцькій громаді відкрили оновлену лабораторію та приймальне відділення місцевої амбулаторії.

Тож відтепер в осучасненій лабораторії функціонуватимуть дороговартісні біохімічний та гематологічний аналізатори, за допомогою яких можна зробити термінові й планові тести та аналізи. Важливо, що все це віднині відбуватиметься вже й у комфортних умовах.

«Мій підхід до роботи це фундаментальні зміни, які можуть відчувати всі жителі громади. І сьогодні у нас ще одна прекрасна подія. Відтепер у Буках місцеві жителі можуть безплатно обстежитися на рівень холестерину, глюкози, перевірити с-реактивний білок, зробити печінкові проби тощо. І для цього більше не потрібно їхати в обласний центр чи Умань» – сказав депутат по 199-му округу Сергій Нагорняк.

Загальна вартість нового обладнання склала понад 1,2 мільйона гривень, які вдалося отримати після звернення Сергій Нагорняка до Уряду. З ремонтом – допомогли місцеві підприємці.

Тож нині у Буках якість медичних послуг тут відповідає рівню хорошого приватного закладу. І це – у сільській громаді із населенням всього 5 тисяч жителів.

За словами народного обранця, українці мають якісно лікуватися та обстежуватися незалежно від місця проживання, тому відновлення медичної галузі округу є одним із пріоритетів у його діяльності.

«Хочу подякувати усім, хто долучився до спільної справи – відновлення сільської медицини. Разом – ми зробили велику та хорошу роботу, яка дозволить, впевнений, врятувати не одне життя. Якісний сільській медицині бути!» – підсумував нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!