Для соціальної сфери Іваньківської ОТГ придбали нові велосипеди

29 листопада відбулося вручення нового двоколісного транспорту соціальним працівникам комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Іваньківської сільської ради».

Придбали велосипеди коштом державного бюджету після звернення народного депутата України Сергія Нагорняка до Уряду. За словами народного обранця, подібні невеликі проекти є дуже важливими, адже вони роблять умови роботи соцпрацівників комфортнішими, а самі послуги оперативнішими.

«На це придбання було спрямовано майже 47 тисяч гривень. Особисто я вважаю, що дріб’язкових питань не існує. Поряд із десятками об’єктів капітального будівництва, які мені вдалося пролобіювати на рівні уряду, я завжди готовий допомагати нашим громадам поліпшити комфорт їх працівників та мешканців», – сказав Сергій Нагорняк.

Кожен соціальний працівник обслуговує 10-12 громадян. Це люди похилого віку та особи з інвалідністю, які проживають у різних кінцях сіл громади, тож діставатися пішки до них інколи дуже складно. Відтепер час у дорозі зменшиться, а, отже, вдасться більше турботи приділити стареньким.

«Хочу висловити щиро подяку народному депутату, за те, що він розуміє яка складна і відповідальна робота на плечах наших соціальних працівників. Це вже третій проект у громаді, який відбувається за підтримки Сергія Володимировича. Я впевнена, що разом нам вдасться ще краще модернізувати нашу громаду», – зазначила голова Іваньківської ОТГ Леся Поліщук.

Будьте першим, хто написав коментар!