Молоді лікарі обирають Ватутіне

Два молодих хірурги –  Костянтин Мамчур з Києва і Надим Назбар із Афганістану, відтепер рятуватимуть життя ватутінців. Це один із перших прикладів, коли кваліфіковані фахівці обирають роботу у невеличкому місті, а не шукають можливості оформити робочу візу та емігрувати закордон.

Одним із ключових аргументів, який переконав молодих лікарів працювати у Ватутіному, стала сучасна лапароскопічна стійка. Вона була  придбана влітку після звернення народного депутата України Сергія Нагорняка до Уряду. 

«Молодих лікарів вдалося «загітувати» на роботу у Ватутіному новим обладнанням, якого часто немає навіть у великих медзакладах. Його вдалося купити цього року і вже за кілька місяців  у лікарню приїхали нові спеціалісти. Ба більше, придбання цього устаткування дозволило зберегти заклад, адже без нього Національна служба здоров’я України не укладала контракт із Ватутінською лікарнею, що означало закриття і відсутність медицини у місті», – сказав Сергій Нагорняк

У 2022-му році народний обранець планує й надалі допомагати лікарні.

«Ми тільки починаємо розривати замкнене коло гострої нестачі фахівців і обладнання у невеликих лікарнях. Багато чого уже зроблено, втім наступним кроком має стати створення не тільки доступної, але й комфортної медицини для черкащан. І для цього я докладу максимум зусиль», – підкреслив нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!