Соціальних працівників з Бужанської ТГ забезпечили велосипедами для зручності роботи

  • 26.03.2021

Кілька тижнів тому до народного депутата України Сергія Нагорняка звернулися працівники Центру соціальних послуг Бужанської громади, що на Лисянщині, з проханням придбати для них велосипеди.

Проблема полягала в тому, що через відсутність будь-якого транспорту для роботи, дістатися до своїх майже 70-ти підопічних у восьми селах громади для соцпрацівників є нелегкою справою. Кожен мав вирішувати це завдання самотужки: хто пішки діставався до роботи, хто просив підвезти на дальній куток села автівкою рідних, знайомих.

26 березня проблему вирішили: народний депутат Сергій Нагорняк особисто привіз у Бужанку кожному соціальному працівнику громади по новенькому велосипеду вітчизняного виробництва. Тут же, біля Центру соціальних послуг, місцеві майстри їх зібрали, налагодили і випробували. Після цього за кермо сіли власниці веломашин.

«Легкий в ходу, зручний, і головне, що «жіночий» та ще зі спеціальним кошиком для продуктів. З Погибляка у Дубину таким велосипедом враз домчу, і не потрібно нікого просити», – не приховувала своїх емоцій Наталія Дубова.

Сергій Нагорняк того дня поспілкувався також з жителями Бужанки, Жаб’янки, Яблунівки і Кам’яного Броду. У Кам’яному Броді, зокрема, він відвідав місцевий, оновлений за рахунок коштів громади, дитячий садок, ФАП, сільський музей, у Жаб’янці гостя щиро вразив впорядкований центр села, облаштований «не гірше ніж у Європі».

«Цього року ми плануємо вирішити і глобальнішу проблему громади – водозабезпечення у селі Яблунівка, – поділився планами народний депутат. – На реконструкцію водопровідної мережі я вже передбачив майже півтора мільйона гривень з коштів на соціально-економічний розвиток. Я готовий допомагати цій невеличкій, але дієвій, активній громаді у всіх її починаннях!»

Будьте першим, хто написав коментар!