Соціальна сфера Черкащини модернізується

  • 21.07.2020

Чотири школи буде капітально відремонтовано, а в Жашкові побудують новий спортивний комплекс.

За ініціативи народного депутата України Сергія Нагорняка, цього року відбудеться термомодернізація Жашківської спеціалізованої школи №1 та загальноосвітньої школи № 1 в Тальному.

Натомість у школах в с. Іваньки Маньківського району та с. Соколівка Жашківського району буде зроблено капітальний ремонт.

«Під час зустрічей на окрузі, виборці неодноразово акцентували увагу на необхідності покращення умов навчання дітей. Тож хочу повідомити, що цього року коштом фонду регіонального розвитку буде профінансовано капітальний ремонт чотирьох шкіл 199 виборчого округу загальною вартістю близько 8 мільйонів гривень», – наголосив Сергій Нагорняк і додав, що й надалі працюватиме над поліпшенням інфраструктури Черкащини.

Окрім того, у Жашкові на території спеціалізованої школи №1 буде збудовано новий сучасний стадіон із футбольним полем розміром 40х60 метрів, легкоатлетичними доріжками, штучним освітленням та трибунами для глядачів.

«Незабаром на Жашківщині з’явиться спортивний об’єкт європейського рівня, котрий дозволить, як юним спортсменам покращувати свої фізичні здібності, так і дасть поштовх для розвитку масового спорту. Загальна вартість робіт по цьому об’єкту становить 8 млн гривень, з яких 5,6 млн це субвенція державного бюджету, а 2,4 млн – кошти Жашківської громади. Сподіваюсь, що тендери по всім об’єктам будуть проведені вчасно, а самі роботи будуть зроблені в найкоротший термін. Діти не повинні чекати», – підкреслив нардеп.

Будьте першим, хто написав коментар!