Народний депутат України Сергій Нагорняк прозвітував за рік роботи у парламенті (відео)

За словами нардепа від 199-го округу, за цей рік вдалося виконати значну частину обіцянок, озвучених у ході передвиборчої кампанії. Зокрема, було знято депутатську недоторканність, зменшено кількість народних депутатів із 450 до 300 (в наступному скликанні) та ухвалено новий виборчий кодекс із відкритими списками.

Водночас у ході розгляду законопроекту про відкриття ринку землі, Сергій Нагорняк проголосував проти, адже це було одним із пунктів його передвиборчої програми.

«Робота народного депутата складається із 3-х напрямків: робота в сесійній залі, в комітеті та на виборчому окрузі. Як член комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, одним із своїх найголовніших досягнень я вважаю ухвалення закону про анбандлінг за моїм співавторством. Завдяки цьому законопроекту, Україні вдалося зберегти транзит газу через вітчизняну газотранспортну систему в Європу, що забезпечує щорічно 5 мільярдів гривень надходжень до бюджету. Окрім того, нещодавно я зареєстрував законопроект, який має остаточно заборонити імпорт електроенергії із Російської Федерації та Білорусі. Це дасть змогу підтримати вітчизняних виробників електроенергії та зменшить надходження коштів українців в кишеню держави-агресора», – зазначив Сергій Нагорняк.

За словами Сергія Володимировича, за рік вдалося чимало зробити і для модернізації об’єктів соціальної сфери округу: «Ми змогли вибити кошти на термомодернізацію та капітальний ремонт шкіл в Жашкові, Тальному, Соколівці та Іваньках. Окрім того, у м. Жашків нарешті буде побудовано сучасний стадіон із штучним покриттям, освітленням і трибунами!»

Не залишились без уваги і заклади медицини.

«У період пандемії коронавірусу нам вдалося забезпечити всі районні лікарні округу засобами індивідуального захисту для медпрацівників. Важливо, що і наша опорна лікарня у Звенигородці отримала новий апарат штучної вентиляції легень і монітор пацієнта. До слова, монітор пацієнта отримали також Лисянська та Маньківська лікарні. Впевнений, завдяки цій техніці вдасться врятувати не одне життя», – підкреслив Сергій Нагорняк.

Детальніше – у відео.

Будьте першим, хто написав коментар!