Сергій Нагорняк зустрівся зі студентським активом Черкаського національного університету (відео, фото)

  • 28.12.2020

Напередодні Нового року народний обранець познайомився з педагогічним колективом навчального закладу, відвідав відремонтований корпус та поспілкувався зі студентами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Сергій Володимирович відзначив позитивні зміни, які відбулися в університеті, а також висловив готовність долучитися до розв’язання поточних проблем.

         «Після побаченого, можу точно сказати, що більшість столичних ВИШів не в змозі конкурувати з Черкаським національним університетом. Студенти, педагогічний колектив, сучасний підхід до роботи справляють дуже позитивне враження!» – наголосив Сергій Нагорняк.

        

Під час спілкування зі студентами народний обранець розповів про велику політику, повільність змін, слабкість системи і брак потужних лідерів. І звісно – про те, що об’єднує та надихає. На згадку про зустріч, Сергій Володимирович подарував студентам сертифікат на тім-білдінг захід.

         «Ця зустріч була дуже насиченою. Мене приємно вразили молодь та викладачі, впевнений, що подібна синергія завжди дає результат. Черкаський національний університет завжди може розраховувати на мене, як на свого представника у Верховній Раді», – підкреслив Сергій Володимирович.

Будьте першим, хто написав коментар!