У Тальнівську багатопрофільну лікарню закупили сучасне обладнанням

  • 25.12.2020

21 грудня народний депутат України Сергій Нагорняк передав медичному закладу у Тальному кардіомонітор з капнографом для реанімації, новий аналізатор крові для лабораторії, а також 11 пульсоксиметрів. Загальна сума допомоги становить 320 тис. грн. За словами головного лікаря медичного закладу Олега Солодька, такого поповнення обладнання у них давно не було.

«За сприяння Сергія Нагорняка ми змогли забезпечити заклад новітнім та вкрай необхідним обладнанням, яке вже працює на благо тальнівчан. Також відсьогодні кожне відділення забезпечене пульсоксиметрами, а кисневих балонів нині наявних 140 штук, хоча до пандемії було лише 40. Не кожна лікарня Черкащини має таку медичну апаратуру», – відзначив Олег Володимирович.

Це не перша допомога, котру народний депутат надає Тальнівській лікарні. З початку пандемії народний обранець передав в медичний заклад  також засобів індивідуального захисту на 507 тис. грн,  70 кисневих концентраторів, 1 апарат штучної вентиляції легень та 100 кисневих балонів.

«На жаль, останніми роками матеріальна база лікарень не оновлювалася, тому наша система охорони здоров’я була непідготовленою до всесвітньої пандемії. Проте в цей складний час нам вдалося забезпечити лікарні необхідним обладнанням, а медичних працівників, які  перебувають на передовій боротьби з недугою – засобами індивідуального захисту. Загальна сума допомоги для лікарень 199 виборчого округу в 2020 році склала 31 мільйон гривень! Це солідна цифра, але я впевнений, що це не межа!» – наголосив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!