Народні депутати вимагають вжити невідкладних заходів, щоб знизити ціни на житлово-комунальні послуги

  • 13.01.2021

13 січня народні депутати України зареєстрували проект постанови №4587, який має сприяти суттєвому зниженню сум у платіжках українців.

У документі йдеться не тільки про зниження ціни на газ та фіксацію граничної вартості послуги транспортування, а й про зниження тарифів на електроенергію для населення.

За словами одного зі співавторів постанови, народного депутата України Сергія Нагорняка, ухвалення цього документа зможе встановити справедливі ціни на житлово-комунальні послуги та знизить градус напруги в суспільстві.

«Ухвалення цієї постанови дозволить ліквідувати катастрофічні наслідки рішень Уряду та дозволить українцям не так болюче пережити опалювальний період. Мені незрозуміло, чим керувався наш Кабінет Міністрів, коли приймав подібні рішення. Я щоденно отримую десятки звернень від виборців з одним проханням: встановити справедливі, підйомні для населення тарифи. Я впевнений, що в разі ухвалення цієї постанови Верховною Радою, нам вдасться значно виправити цю ситуацію», – зауважив Сергій Нагорняк.

Ухвалення проекту постанови відновлюватиме пільгові тарифи на електроенергію  для вразливих категорій населення, а також змінить механізм формування ціни на природний газ.

Для побутових споживачів, будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, багатодітних, прийомних сімей та будинків сімейного типу, гуртожитків тариф становитиме 0,9 грн за 1 кВт•год. А фіксований рівень рентабельності для послуг розподілу природного газу не перевищуватиме 2.00 грн за 1 куб. м на місяць.

Будьте першим, хто написав коментар!