Сергій Нагорняк завітав на відкриття ялинки у Ватутіному

19 грудня, у день Святого Миколая, засяяла святковими вогнями головна новорічна ялинка громаді. В урочистостях взяв участь народний депутат України Сергій Нагорняк, який привітав містян із початком свят, а талановитим вихованцям палацу культури презентував солодкі подарунки.

Цього року діти власноруч виготовляли новорічні прикраси, тому ялинка мала по-особливому чарівний вигляд.

«Вітаю ватутінців із початком новорічних святкувань. Мені завжди приємно приїжджати у Вашу громаду, адже це край неймовірно працьовитих й талановитих людей. Мені приємно бачити усміхнені і здібних дітей, адже для нас дорослих це найбільший стимул для щоденної праці», –  сказав у вітальному слові народний обранець.

Кінець року – це завжди підбиття підсумків та планування завдань на майбутнє. У 2021-му в громаді вже зреалізовано низку інфраструктурних проектів, також є розпочаті ремонтні роботи. Зокрема, триває капітальне оновлення стадіону «Шахтар» та Палацу культури, придбано сучасне медичне обладнання для лікарні, а сам медзаклад вдалося зберегти від закриття. 

«Нам вдалося розпочати модернізацію об’єктів, які не бачили ґрунтовного ремонту десятиліттями, придбати захисне обладнання від коронавірусу для медиків, а в місцевій лікарні з’явилося сучасне обладнання, якого нема у багатьох клініках столиці. Наступного року обіцяю подвоїти зусилля та відновити ще декілька об’єктів соціальної сфери громади. Кращому Ватутіному бути!» –  зазначив нардеп. 

Будьте першим, хто написав коментар!