Діяльність видобувних галузей стане прозорішою – Рада ухвалила відповідний закон

  • 16.12.2021

16 грудня Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект №1974-ХІ. Його прийняття дозволить ефективніше використовувати кошти, які отримала держава від цих галузей, спрямовувати їх на суспільний розвиток, а також покращить середовище для внутрішніх та іноземних інвестицій.

За словами співавтора закону, народного депутата України Сергія Нагорняка, це ще один крок до наведення порядку у вітчизняній енергетиці, який дозволить збільшити надходження до бюджету, а також залучить соціально-відповідальних інвесторів.

«У 2013 році Україна приєдналась до міжнародної Ініціативи прозорості видобувних галузей, тому ми повинні витримувати стандарти організації, що переглядаються кожні три роки. Ухвалення цього документу дозволить мінімізувати корупцію у сфері видобутку, покращити управління державними фінансами, залучати суспільство до дискусій щодо роботи галузі та перспектив її розвитку, запобігати корупційним діям в управлінні надрами і покращить інвестиційний клімат. Дякую всім колегам за підтримку, обіцяю й надалі генерувати ініціативи, що робитимуть вітчизняну економіку сильнішою», – сказав Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!