Сергій НАГОРНЯК: Тарифна політика Уряду є неприпустимою

  • 15.01.2021

Питання необґрунтованого і різкого зростання тарифів на початку 2021 року зачепило кожне домоволодіння, адже додаткові суми в платіжках завдали значного удару по гаманцях українців.

При цьому саме «тарифне рішення» має щонайменше непрофесійний вигляд, оскільки громадянам не було запропоновано компенсаторів, ба більше, з боку Уряду не було коректної роз’яснювальної політики щодо необхідності або неминучості підняття цін.

Відтак 11 січня народний депутат України Сергій Нагорняк ініціював скликання позачергового засідання Антикризового  енергетичного штабу. Підготовлене звернення підписали 75 народних депутатів України

«Моєю основною задачею як депутата-мажоритарника є захист прав та інтересів виборців, які однозначно порушуються встановленням неадекватних тарифів на газ. Саме рішення та процес його підготовки викликають тільки обурення, адже ті наслідки, які ми отримали за цей короткий проміжок часу шкодять людям, державі та енергетичній безпеці. На найближчому засіданні Антикризового  енергетичного штабу я ставитиму питання щодо доцільності цих дій та вимагатиму якнайшвидшого прийняття рішень, котрі зменшать суми в платіжках», – зазначив Сергій Нагорняк.

Також народний обранець 13 січня зареєстрував постанову про вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію та тарифів на послуги розподілу природного газу. В документі пропонується Уряду протягом трьох днів і на період до кінця цього року повернути  скасовані тарифні положення щодо електроенергії. Для побутових споживачів, будинків, обладнаних опалювальними електроустановками, багатодітних, прийомних сімей та будинків сімейного типу, гуртожитків тариф становитиме 0,9 грн за 1 кВт•год.

Крім того, запропоновано встановити державне регулювання ціни на природний газ, а фіксований рівень рентабельності для послуг розподілу природного газу має не перевищувати 2.00 грн за 1 куб. м на місяць.

«Ці ініціативи допоможуть в короткий термін розв’язати основні тарифні питання та дозволять встановити справедливість. Впевнений, що мені вдасться достукатися до урядовців, а вони якнайшвидше почують людей», – наголосив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!