Освітян Тальнівщини відзначили грамотами Верховної Ради

Двоє вчителів з Тального цього року отримали грамоти Верховної Ради. Відзнаки освітянам передав нардеп Сергій Нагорняк.

Так, грамоти ВРУ отримали Раїса Михайлівна Карман, вчитель української мови і літератури Тальнівської ЗОШ №1 та Надія Іванівна Підгорна, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ №2.

У своєму вітальному слові народний обранець зазначив, докладатиме максимуму зусиль, аби зробити професію вчителя шанованою в суспільстві.

«Щиро вітаю з заслуженими відзнаками! Бажаю головного – натхнення та радості від роботи! Зі свого боку робитиму все можливе, щоб соціальний статус педагогічного працівника став саме таким, на який ви заслуговуєте, а робоче місце – затишним та зручним», – сказав Сергій Нагорняк.

Окрім того, нардеп підкреслив, що за останні два роки вже вдалося зробити капітальний ремонт у п’яти освітніх закладах його округу. Зокрема, суттєво модернізувалися школи у Іваньках, Соколівці, ЗОШ № 1 у Жашкові, ЗОШ №2 у Тальному та дитячий садок «Веселка» у Лисянці.

«Проте, ми маємо значно амбітніші плани: за період своєї каденції зроблю все можливе, аби у кожній громаді округу модернізувати навчальну установу. Діти мають навчатися в комфортних умовах і у Водяниках, і у Винограді, і в Буках, і в усіх інших громадах», – підсумував Сергій Володимирович.

Будьте першим, хто написав коментар!