Сергій Нагорняк пропонує компенсувати вразливим категоріям споживачів підвищення тарифу на електроенергію

  • 29.01.2021

29 січня у Верховній Раді підтримали у першому читанні за основу та в цілому проект закону № 4672, який дозволить відшкодовувати різницю в тарифах для населення.

Компенсація стосуватиметься людей, які проживають в будинках, що обладнані електроопалювальними установками, в багатоквартирних будинках, які не газифіковані природним газом, а також багатодітним, прийомним сім’ям та дитячим будинками сімейного типу.

За словами одного зі співавторів документу, народного депутата України Сергія Нагорняка, загалом на ці видатки пропонується спрямувати близько 1,4 млрд грн.

«На жаль, з 1 січня в Україні встановлено єдиний тариф на електроенергію для населення i скасовано більшість пільг. Проте дуже багато громадян об’єктивно потребують соціального захисту у зв’язку з підвищенням тарифів на оплату електричної енергії. Ухвалення цього законопроекту дасть можливість вже за січень і надалі протягом року компенсувати підвищення тарифу на електроенергію для вразливих категорій споживачів», – зазначив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!