Аби захистити працівників управління соцзахисту Сергій Нагорняк звернувся до Прем’єр-міністра

  • 31.01.2021

         13 січня до народного депутата України звернулися члени профспілкової організації управління соцзахисту Тальнівської райдержадміністрації.

Люди поскаржилися, що у зв’язку з утворенням нового Звенигородського району, в органах державної влади відбувається реорганізація та утворення нової структури із визначеною граничною кількістю державних службовців. Так, внаслідок скорочення і оптимізації, з 34 працівників районного управління соціального захисту, планують залишити лише 8-9 осіб, що є недостатнім для виконання держаних програм у повному обсязі.

Більше того – це може призвести до колапсу в системі надання послуг та зростання напруги серед громадян.

Відтак 25 січня народний депутат по 199-му округу Сергій Нагорняк звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням не допустити масового скорочення працівників управлінь соціального захисту населення.

За словами нардепа, недоречно звільняти людей, коли навантаження на спеціалістів департаменту соціального захисту населення лише постійно зростає.

«Останнім часом відбувається зростання кількості функціональних обов’язків працівників управління. Вони надають консультації щодо оформлення субсидій, допомагають внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО, багатодітним сім’ям, координують проекти  «Пакунок малюка», «Муніципальна няня» тощо. Тому я невідкладно звернувся до Прем’єр-міністра, аби не допустити масового скорочення працівників управлінь соціального захисту населення. Про хід розгляду питання буду інформувати громаду», –  наголосив Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!