У Тальнівській школі вперше за 50 років зробили капітальний ремонт

У Тальнівській ЗОШ № 2 оновили харчоблок та зробили його сучасним, зручним і комфортним для дітей й працівників їдальні.

Загальна вартість робіт склала 763 тисячі гривень, а сам проект вдалося реалізувати після звернення народного депутата України Сергія Нагорняка до Уряду.

За словами народного обранця, модернізація освітніх закладів є одним із пріоритетів у його діяльності, адже діти мають навчатися в гідних і сучасних умовах.

«У Тальному довго чекали на цю подію – і нарешті ми це зробили! Першими відвідувачами оновленої шкільної їдальні стали найприскіпливіші контролери – учні других класів. Сказали – все супер!» – сказав нардеп.

Так, під час ремонтних робіт повністю замінили усю стару плитку, штукатурку та фарби у зал та кухні, встановили нові двері, сушарки для рук, оновили інженерні мережі, вентиляційні системи та усю електрику.

«Це вже четверта школа округу, в якій за останні два роки вдалося зробити капітальний ремонт. Я й надалі працюватиму для добробуту та розвитку громад. Кращій Черкащині бути!» – підсумував Сергій Нагорняк.

Нагадаємо, до цього в навчальному закладі зробили тепломодернізацію, а також замінили дах. На це було спрямовано з державного бюджету близько 8 мільйонів гривень.

Будьте першим, хто написав коментар!