Народний депутат Сергій Нагорняк привітав ветеранів зі Звенигородщини

  • 07.05.2021

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні народний депутат України Сергій Нагорняк привітав ветеранів зі Звенигородщини.

Спочатку народний обранець завітав до Віталія Федоровича Гордієнка, котрий зустрів війну, коли йому було 14. Попри юний вік, юнак особисто вивозив на підводі поранених, яких на той момент боїв Черкащині були сотні. Проте, лише за кілька років хлопець і сам пішов на фронт. Після закінчення війни був відправлений на вишкіл до Карелії. Повернувся додому аж у 1951 році.

Далі Сергій Володимирович зустрівся із Параскою Тимофіївною Гинько. На початку війни їй теж було 14 років. Дитинство одразу змінилося на дорослу працю і страх: бойові дії тривали просто на вулиці, де жила їхня сім’я, а снаряди вибухали ледь не на подвір’ї. Коли ж німці окупували Звенигородку, розпочався голод. Більшість сусідів загинули.

Насамкінець нардеп відвідав Ганну Афанасіївну Вакуловську. Роки війни вона провела в окупації. Німці відправили її працювати на сільськогосподарські роботи. Після закінчення війни, дівчина вивчилася у педагогічному інституті і стала вчителькою. Сьогодні Ганна Афанасіївна живе лише однією мрією: аби більше в Україні не було воєн.

«Ми ніколи не забудемо вашого подвигу та подвигу тих, хто віддав життя за рідну землю, мужньо боровся на фронтах, самовіддано працював на підприємствах у тилу, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ви відстояли майбутнє для України, а я робитиму все, аби наша країна розвивалась і процвітала», – спілкуючись з ветеранами сказав Сергій Нагорняк.

Будьте першим, хто написав коментар!