Для учнів Жашківській ЗОШ №2 придбали новенькі ноутбуки

Віднині школярі опановуватимуть навички програмування за допомогою сучасної техніки. Востаннє комп’ютери тут оновлювали ще 15 років тому. Частина з них вже вийшла з ладу, а ті що досі працюють не дозволяють повною мірою дітям засвоювати матеріал. Всього було придбано 7 девайсів за майже 164 тисячі гривень. 

Кошти на придбання виділив Уряд після звернення народного депутата. За словами Сергія Нагорняка, інвестиції в освіту дітей є найкращим внеском в майбутнє країни.

«Віднині в навчальному закладі є потужні сучасні ноутбуки, вчитися на яких приємно, а головне – ефективно! Я тішуся оновленням, які відбуваються у цій та інших школах Жашкова й переконаний, що сьогодні як ніколи важливо підтримувати наших діток», – сказав народний депутат.

Одразу після вручення учні протестували нове придбання і поставили обновці «лайк». В розмові діти висловлюють надію, що нарешті вони зможуть освоїти ази програмування, і, можливо, це дозволить їм в майбутньому створюватимуть корисні додатки та стартапи. 

«Два роки своєї каденції я активно займався розвитком соціальної сфери округу. Мені з командою вдалося відремонтувати школи в Жашкові, Тальному, Іваньках та Соколівці, а у Жашкові й Тальному на території ЗОШ функціонують новенькі стадіони. Тепер я планую зосередити зусилля на придбанні сучасного устаткування для закладів освіти. Ця школа – тільки перша ластівка, незабаром ми привеземо ноутбуки в кожну ОТГ 199-го виборчого округу. Працюю для громади!» – підкреслив Сергій Нагорняк. 

Будьте першим, хто написав коментар!