Працівники Жашківського терцентру отримали новенькі велосипеди

12 січня народний депутат України зустрівся із соціальними працівниками Жашківської громади. 

Ці фахівці доглядають за одинокими літніми жителями громади, регулярно допомагають їм долати різноманітні побутові труднощі, привозять ліки та продукти, а також залишаються для стареньких фактично єдиними співрозмовниками і товаришами. Їхня робота має низку складнощів, серед яких велике навантаження на одного працівника та значні відстані між адресами обслуговування. Відтак, аби поліпшити умови праці соцпрацівників, народний обранець передав терцентру 11 новеньких велосипедів, які дозволять фахівцям менше часу проводити в дорозі, а більше – із підопічними.

«Не зважаючи на те, що свята ще тривають, ми розпочали підготовку до комфортної роботи соціальних працівників терцентру Жашківської громади.

Сьогодні вдалося частково розв’язати логістичну проблему придбавши 11  нових велосипедів. Дякую за вашу непросту роботу і обіцяю й надалі Вам допомагати», – сказав у своєму виступі Сергій Нагорняк.

За словами директорки терцентру Олександри Зайчук, сьогодні є потреба в придбанні нового легкового автомобіля для установи, який допоміг би транспортувати підопічних в разі необхідності. Зараз для цих потреб використовується старенька «дев’ятка», яка постійно ламається, або сусідський транспорт, котрий не завжди є під рукою. 

«Я звертатимуся до Уряду із проханням розглянути можливість покупки автомобіля для терцентру коштом фонду соціально-економічного розвитку. Також я з командою буду працювати над тим, аби прив’язати зарплату соцпрацівників до певної кількості прожиткових мінімумів. Це дозволить Вам отримувати справедливі гроші за важку, але таку потрібну роботу», – підкреслив Сергій Нагорняк

Будьте першим, хто написав коментар!