Працівники терцентру Маньківщини отримали новенькі велосипеди

14 січня народний депутат України Сергій Нагорняк зустрівся із соцпрацівниками Маньківщини. 

У місцевому терцентрі працює 29 фахівців, які щодня доглядають літніх людей у всіх населених пунктах громади. Проблеми тут такі ж, як і в їхніх колег із інших ОТГ: надмірні навантаження на одного працівника та значними відстанями між підопічними. 

Відтак, народний обранець завітав не з порожніми руками, а привіз 5 новеньких велосипедів, які значно полегшать роботу соціальним працівникам.

«Вашу роботу важко переоцінити. Щодня Ви відвідуєте своїх підопічних які не можуть самостійно вийти з дому, аби придбати їм ліки або продукти. Особливо дякую Вам за те, що не припиняли обслуговування людей попри карантин. Впевнений, ці велосипеди якщо і не розв’яжуть усіх питань, хоча б зроблять щоденну роботу трохи комфортнішою», – сказав нардеп.

За словами директора терцентру Юлії Панчук-Золотухіної, ця допомога є вчасною та актуальною, адже інколи соцпрацівники за день долають 15-20 кілометрів пішки.

«Відтепер наші фахівці менше часу витрачатимуть в дорозі, натомість зможуть більше уваги приділити своїм підопічним. Також приємно, що народний обранець дослухається до нас та пристає до наших побажань та пропозицій. Я впевнена, що ця співпраця буде плідною і ефективною», – зазначила Юлія Іванівна

Будьте першим, хто написав коментар!